Tieniaca technika - Rolety, žalúzie, siete proti hmyzu

SilverScreen exluzívne od firmy Verosol.

Firma Markob s.r.o. spolupracuje so spoločnosťou  Verosol, ktorá je známa po celom svete produkciou unikátknych metalizovaných látok a poskytovaním inovatívnych riešení pre riadenie prestupu slnečného svetla a tepla.

verosol_1.jpgTkanina SilverScreen sa vyznačuje  jedinečnými vlastnosťami. Ultra tenká vrstva hliníka je vysoko reflexná, čím odráža teplo v lete a prispieva k zníženiu tepelných strát v zime. To vedie k výrazným úsporám nákladov na energiu (klimatizácia, kúrenie, atď), čím sa znižujú aj emisie CO2. Úspory si môžete ľahko vypočítať prostredníctvom "energetickej kalkulačky" a nového demonštračného zariadenia vyvinutého Verosolom.

Navyše, zatiaľ čo pri bežných screenových tkaninách záleží na farbe, pokiaľ ide o svetelný prestup a reguláciu teploty, SilverScreen zabezpečuje tieto funkcie bez ohľadu na ich farbu: alumíniová vrstva optimalizuje vstup slnečného žiarenia a poskytuje komfortný výhľad do exteriéru.

Zavolajte nám a dohodnite si termín prezentácie revolučnej tkaniny SilverScreen priamo u Vás. Výpočet energetických úspor na konkrétny projekt zdarma.  Porovnajte si naše hodnoty s konkurenciou.

0915 930 033
0918 625 734
markob@markob.sk

Markob spol. s r.o. - výrobca značkovej tieniacej techniky. Náš sortiment predstavujú interiérové klasické a drevené horizontálne žalúzie, vertikálne žalúzie, látkové interiérové rolety, vonkajšie hliníkové žalúzie, vonkajšie hliníkové a plastové rolety, siete proti hmyzu, markízy a iné...

Vyhľadávanie

online_markob_1.png

byvat_markob_1.png


2009 (c) Rolety, žalúzie, siete proti hmyzu - Markob s.r.o.Prešov - všetky práva vyhradené.
Obsah www stránky je možné používať len s písomným súhlasom majiteľa.